Odgórna rewolucja

Odgórna rewolucja
ePub czas dodania: 2013:09:24 07:21 komentarzy 0
Wszyscy jesteśmy nerwowi. Cholernie nerwowi. Czujemy, że coś się dzieje, coś niedobrego. To powoduje niepokój i niepewność. Nie mamy obrazu i nie mamy poczucia stabilizacji. Co jest?

 

 

 

Bodajże Lenin powiedział, że w następnym etapie rewolucji najważniejszym jest opanowanie instytucji. Po to właśnie, by rewolucja mogła się dalej rozwijać. Widzicie to obecnie? Właśnie dzieje się zagrabianie instytucji. Czyli koncepcja Lenina realizowana jest na naszych oczach. Tylko my sobie jeszcze tego nie uświadamiamy.

 

"...rewolucje pociągają za sobą nie tylko masową mobilizację i zmianę reżimu, ale także szybką i fundamentalną społeczną, ekonomiczną i kulturową zmianę, która następuje podczas lub zaraz po walkach o władzę w kraju." [1]

 

Teorie rewolucji, których jest sporo, kładą nacisk na masowość takich przemian i ich szybki przebieg.

Jack Goldstone określa rewolucje jako „próbę przekształcenia instytucji politycznych, której towarzyszy oficjalna lub nieoficjalna masowa mobilizacja oraz niezinstytucjonalizowane działania podważające władze rządzące w kraju”.[1]

 

Skłaniam się ku poglądom, że właśnie w tej chwili toczy się rewolucja nowego typu; rewolucja, która nie jest oparta na masowej mobilizacji, wprost przeciwnie – masy najdłużej, jak się da utrzymywane są w nieświadomości przebiegu zdarzeń.

 

To jest proszę państwa rewolucja odgórna.

 

Ideologiczny odłam neoliberałów, tak ich nazwę, bo nie jestem teoretykiem politycznych ideologii, w każdym bądź razie, skrajnego lewactwa, przebijającego nawet komunizm, opanował szereg instytucji. Instytucji państwowych i międzynarodowych. Zdobył władzę. Z tych nowych pozycji, już spokojnie i z całą mocą przeprowadza bezkrwawą rewolucję. Marks, Lenin, Róża Luksemburg byli by dumni.

 

Nic już nie ma być, tak jak było. Jeżeli są jakieś reguły, to można je złamać. Zasady można zmienić. Tradycja, choćby najstarsza, jest nieistotna. Wszystko jest względne i wszystko może podlegać manipulacji.

 

Ideolodzy nowej rewolucji są sprytni. Wiedzą gdzie uderzyć i jak rozegrać swoją grę. Na początek wyciągnęli tęczowy sztandar. Zaczęli propagować swobodę seksualną. Homoseksualizm już nie jest czymś wstydliwym. Nie jest zły. Wprost przeciwnie – jest dobry i należy go wspierać. Transseksualizm tym bardziej. A generalnie mówiąc, cały seksualizm człowieka jest czymś, o czym należy otwarcie rozprawiać, zlikwidować wsteczny i niepotrzebny obskurantyzm w tej dziedzinie.

 

Tak, jednym z głównych celów tej odgórnej rewolucji jest rodzina, jej ukształtowany przez tysiąclecia model – mąż, żona i dzieci. Wszyscy oni złączeni silnymi więzami krwi i miłości. To ma się zmienić.

Niemieckie Jugendamty, szwedzkie sądy i urzędy rodzinne i polskie prawodawstwo w tym względzie, które się właśnie zmienia, mają na celu zniszczyć ten tradycyjny schemat. Rodzice są tylko tymczasowymi opiekunami dzieci. Mąż i żona nie musi oznaczać, że jest to mężczyzna i kobieta. Wszystko ma być względne i otwarte. A kto wie, czy już niedługo kazirodztwo przestanie być kryminalnym i moralnie nie do przyjęcia działaniem.

Ta lewacka rewolucja jest przesycona seksualizmem. Jest to jednocześnie i równolegle rewolucja libertyńska.

Najmocniejsze uderzenie idzie w kierunku wychowania dzieci. Dwulatki mają się uczyć masturbacji, a dwunastolatki być gotowe na rozpoczęcie normalnego życia seksualnego. Takie są założenia i zalecenia dla państw europejskich. Dołączając do tego adopcję dzieci przez pary homoseksualne proszę sobie wyobrazić, jakie zdegenerowane ma być w tym zamyśle przyszłe pokolenie. Afryka w Kongo i Ugandzie pokazała, co się dzieje, jak dzieciom, nieukształtowanym umysłom da się broń i każe się strzelać.

 

Bawiąc się dalej seksualizmem, lewactwo u władzy i na urzędach wymyśliło i stara się narzucić ideologię gender.

Już nie ważne jest, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, ważne jest, jaką rolę odgrywasz. Będąc mężczyzną możesz przecież czuć się kobietą i jako taka pragnąć mężczyzn. Więc wszystko jest okej, nie ma sprawy, że jesteś gejem, bo przecież gender mówi, że nie płeć fizyczna tylko umysłowa jest najważniejsza. Czy to dlatego senator Piesiewicz przebierał się w sukienki? Czy to nie dlatego były agent stał się nagle Anną Grodzką, za co uhonorowany został miejscem w parlamencie?

Ideologia gender rozwala całkowicie nasz tradycyjny model zachowań. Wprowadza chaos pojęciowy i usprawiedliwia, do tej pory jak najbardziej karygodne zachowania.

 

Rozbijając tradycyjną rodzinę, wychowując młode pokolenia według nowej swobody obyczajowej i podpierając to ideologią gender, rewolucyjne lewactwo, działając poprzez instytucje państwa i instytucje międzynarodowe usiłuje ukształtować rzesze przyszłych pokoleń, skoncentrowane na seksie i przyjemności, rzesze bez moralnego kręgosłupa, gdzie wszystko będzie względne i dozwolone. Zasady będzie można dowolnie łamać, reguły zmieniać, a drogę będą wytyczać instytucje.

Instytucje, które powoli przechodzą w ręce neoliberałów, lewaków, homoseksualistów, pedofili, libertynów i całą tą nędzę moralną.

 

Rewolucja odgórna idzie ręka w rękę z NWO – New World Order, nowym porządkiem świata. To, co lewacy zrewolucjonizują w sferze społecznej, będzie idealnie pasowało do tego, co finansiści i banksterzy urządzą w sferze ekonomicznej.

Przyszłe społeczeństwo ma być tłumem neo-niewolników, rozbawionych, skoncentrowanych na seksie, nie martwiących się już więcej o rodzinę, bo ta zaniknie. Powstanie coś na kształt hippisowskich komun, tylko jeszcze bardziej, gdzie każdy z każdym, gdzie prymitywna rozrywka, a wzorce i jad nieustannie będzie się sączył z ekranów telewizorów.

 

Czy możemy, czy jeszcze jest czas, by tej rewolucji bez mas, tej totalnej dewastacji tradycyjnego modelu życia, przeciwstawić się?

 

Jest to ostatni moment i powinniśmy naszą kontrrewolucję podjąć z całą mocą.

 

 

..................................

[1]   http://pl.wikipedia.org/wiki/Rewolucja

 

 

_________________________________________

licznik: 5524 + 2 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
  0|0
To wszystko jest prawdziwe, z takiego obrotu sprawy najbardziej cieszą się islamiści. Prawo szariatu bardzo szybko zakończy te lewackie ideologie a lewakom zrobi kesim, kęsim.
Pozdrawiam
2013-09-24 09:28
# @Andy51 0|0
Tego jeszcze dobrze nie czują, ale niebezpieczeństwo islamu jest naprawdę duże.
Szczególnie przy ich płodności.
2013-09-24 09:37
@ 0|0
10 :))
2013-09-25 13:00